درباره ما

سازه lsf > درباره ما

ابر سازان

شرکت مهندسی ابرسازان در سال ۱۳۸۵ با هدف انجام پروژه های ساختمانی و ویلایی ، تجاری و صنعتی و … با روش سبک سازی LSF بر اساس تکنولوژی CAD/CAM-Process در حداقل زمان و حداکثر کیفیت با قیمت مناسب تاسیس گردید و با تکیه بر امکانات خود و با در اختیار داشتن همکاران مجرب و آموزش دیده توانایی طراحی ، تولید و احداث ساختمان های سبک پیش ساخته ال اس اف بسیاری را دارد..

ما که هستیم؟

ابرسازان یکی از بزرگترین شرکت های ساخت و ساز خشک (ال اس اف)(LSF) متعلق به بخش خصوصی در سراسر ایران است. ابرسازان از سال 1385با افتخار در خدمت شماست. تخصص ما در ساخت و ساز ساختمان های سبک فولادی صنعتی به روش ال اس اف,LSF,،می باشد.

درباره ما

عدم توجه به موقعيت كشورمان روي کمربند فعال زمین لرزه و اقدام به ساختمان سازی با روش های غیر صنعتی و رایج ، باعث ایجاد کیفیت پایین شده و نهایتا منجر به استهلاک سریع و ضرر و زیان ملی می گردد لذا صنعتی کردن با اجراي صحيح آن تضمینی در جهت ارتقاء کیفی ساخت و ساز است. هدف اصلی شركت ابر سازان در ارائۀ و معـرفی سیستم صنـعتیLSF – KNAUF و نهادينه نمودن تكنولوژي آن به منظور بالا بردن استانداردهاي ايمني و جلوگيري از اتلاف انرژي با بهره‌مندي از كادري متعهد و مجرب در طـراحی و اجـرای سیـستـمهای صنعتي سازی مبتني برفناوري نوين كه گواهي تائيديه فني مرکز تحقيقات ساختمان وزارت مسكن و ساير سازمان‌ها و ارگان‌هاي مربوطه را به همراه دارد می باشد.

ما ابرسازان هستیم

با توجه به تقاضاي موجود در بازار مسكن و همچنين شرايط حاكم بر كيفيت و قيمت ساختمانهايي كه با روش‌هاي معمول در كشور احداث مي‌شوند.

شركت ابر سازان با سابقه اجرايي –عمراني در روشهاي موجود ، در چندسال اخير در عرصه صنعتي سازي با عنايت به فناورهاي نوين در طراحي و اجراي ساختمانهاي پيش ساخته با سيستم سازه ای فولادی سبك LSF – LIGHT WEIGHT STEEL FRAME.توسعه داده و اميدواراست كه با ارايه عملكرد مطلوب با كيفيتي مبتني بر اصول مهندسي و علمي بتواند تاثيري بر فرهنگ ساخت و ساز كشور و ورود دانش فني جديد در باب طراحي و احداث ساختمانها و نهايتا“ بهبود وضعيت حاضر گردد.

استفاده از استاندارد‌های روز دنیا

تمام ساختمان ها به روش صنعتی با سازه سبک فولادی LSF ما طبق استاندارد‌های بین‌المللی طراحی و ساخته شده‌اند.

باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟